2013-2014

Wręczyliśmy Indeksy 15 października 2013

Uroczyste wręczenie indeksów uczniom klas pierwszych, które odbyło się 14 października 2013r. już za nami.
Życzymy wszystkim jak najlepszych ocen w ineksach.

     

  

  

          

 

Słoneczna Polana Nadziei 13 października 2013

Słoneczna Polana Nadziei w Parku Chopina rozrasta się. Sadzenie żonkili w Gliwicach odbyło się 20 września w samo południe już po raz trzeci. Cel ważny i nie brakowało młodych ludzi, którzy mają świadomość, w jak ważnej społecznie sprawie spotkali się w Parku Chopina, niedaleko od Instytutu Onkologii w Gliwicach. Blisko 120 osób zasadziło cebulki żonkili, które są symbolem nadziei chorych na nowotwory. Cebulki sadzili uczniowie Gimnazjum nr 1 w Gliwicach, III LO w Gliwicach, a także Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego - czyli znanej szkoły medycznej przy ul. Chudoby w Gliwicach.

        

 

    

Gliwicki Dzień dla Zdrowia już za nami!!! 27 października 2013

 

Dzień Promocji Zdrowia zorganizowano w celu przedstawienia oferty edukacyjnej i zapoznania z atrakcyjnością kształcenia. Uczestnicy mieli możliwość zwiedzania szkoły, jak również skorzystania z usług kosmetycznych oraz różnych form masażu.

         

 

 

Zawody w Nędzy 07 wrzesień 2013

Zawody w Nordic Walking. I naszej szkoły nie mogło tam zabraknąć.

                 

 


    

Repty Śląskie 04 października 2013

Technik Masażu odwiedzili Repty Śląskie

                     

 


    

Kolejne Zawody 20 października 2013

Uczniowie naszej szkoły czynnie biorą udział w różnego rodzaju zawodach. Nasza uczennica II roku Technika Masażysty Anna Migas zdobyła 3 miejsce. Gratulujemy.