z    a    p    r    a    s    z    a   m  y

27 marca 2015r  -  24 kwietnia 2015r    -  22  maja  2015r 

w godzinach 11:00 – 17:00

rodziny uprawnione do korzystania z KARTY DUŻEJ RODZINY

 na DNI  OTWARTE

połączone z wykonywaniem bezpłatnych zabiegów  z zakresu

kosmetyki  i masażu

_______________________________________________________________________________________

 

Gliwicki Ośrodek Metodyczny we współpracy z Miastem Gliwice organizuje Gliwickie Targi Edukacyjne Education Fair 2015 skierowane do rodziców, uczniów i uczennic wszystkich typów szkół i placówek oświatowych.

Gliwickie Targi Edukacyjne odbędą się 10 kwietnia 2015 r. (piątek) w godzinach od 9.30 do 17.00 w Hali Sportowej „Górne Wały” .

W trakcie Targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą  oraz obejrzeć  stoiska wystawiennicze gliwickich szkół i placówek oświatowych i porozmawiać w punktach konsultacyjnych.

Uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i gimnazjów odwiedzą Targi w zorganizowanych grupach. Rodziców i pozostałych uczniów zainteresowanych ofertą gliwickiej oświaty, zapraszamy do odwiedzin stoisk po uroczystości otwarcia Targów, która jest planowana na godz. 9.00.

W Targach Edukacyjnych – Education Fair 2015 weźmie udział również nasze Centrum. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wystawowego i  skorzystania z bezpłatnych zabiegów z zakresu kosmetyki  i masażu,  pomiaru ciśnienia tętniczego   oraz  oznaczania  poziomu cukru we krwi.

_______________________________________________________________________________________

Witamy w naszej szkole

Zapraszamy do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Gliwicach - szkoły z ponad 60 letnią tradycją i historią oraz ugruntowaną pozycją na rynku edukacyjnym, która postawiła sobie za cel kształcenie na najwyższym poziomie.

 

Ofertę naszą kierujemy do wszystkich, którzy ukończyli szkołę średnią dowolnego typu i chcieliby swoją wiedzą i umiejętnościami służyć drugiemu człowiekowi.

 

 

Jesteśmy szkołą z bogatymi tradycjami, realizującą programy nauczania zgodne ze standardami Unii Europejskiej, posiadającą:

 

  •    1. Wykwalifikowaną kadrę nauczycielską i instruktorską praktycznej nauki zawodu
  •    2. Nowoczesne w pełni wyposażone sale laboratoryjne i pracownie ćwiczeniowe
  •    3. Zapewniamy uczniom bezpłatne miejsca odbywania zajęć praktycznych i praktyk
  •        zawodowych tj. w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, szpitalach, ośrodkach  
  •        rehabilitacyjnych, Domach Pomocy Społecznej, żłobkach, gabinetach kosmetycznych,  
  •        centrach SPA.

 

Atutem szkoły jest wysoka zdawalność egzaminów zewnętrznych potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Nasi absolwenci są wysoko oceniani przez pracodawców i po odbyciu praktyki i uzyskaniu dyplomów chętnie przez nich zatrudniani, co jest najlepszym wyznacznikiem działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły.

Podejmując naukę w naszej szkole znajdziesz się wśród ludzi życzliwych, przyjaznych, w szkole bezpiecznej, umożliwiającej wszechstronny rozwój, zapewniającej sukces!

W naszej szkole warto się uczyć!

 

Zapraszam

Ewa Bijańska, Dyrektor Szkoły.

Kierunki kształcenia 

 

Technik farmaceutyczny

 

 

Technik masażysta

 

 

Technik usług kosmetycznych

 

 

Technik sterylizacji medycznej

 

 

Opiekunka dziecięca

 

 

Opiekun medyczny

 

 

 

REALIZUJEMY PROJEKT

       

 

 

 

  Polub nas na Facebook'u!

 

 

Galerie zdjęć